Про компанію

Про  компанію
desc-sec1

Великий досвід, перевірений часом.

Магазин «Меблі у Віталія» свою діяльність з продажу меблевої продукції в м. Сторожинець розпочав у далекому 2003 р.

Першим магазином було орендоване приміщення, яке знаходилося на місцевому ринку по вул. Ірини Вільде. Згодом магазин переїхав в приміщення біля Автостанції, де і почався розвиток нашої мережі магазинів.

Вже у 2010 році наш магазин, з орендованого приміщення переїхав у свій, не орендований магазин по вул. Ю.Федьковича 2, (напроти Автостанції), як в народі кажуть: в підвальчику. Це дало змогу зробити ціни найнижчими в регіоні. А з 2019 року відкрився новий, великий магазин «Vitmebli», площею 2000м2 по вул. Хотинській 8, в м. Сторожинець.

 

desc-sec1

Оплата будь яким зручним способом, відсотки ми беремо на себе!

Головним досягненням нашої мережі магазинів «Vitmebli» є збалансоване відношення ціни і якості, враховуючи партнерські і дилерські відносини з провідними виробниками, що дозволяє пропонувати високоякісну продукцію за конкурентними цінами.

В наших магазинах ви знайдете, найширший асортимент меблів різного призначення, власний склад c постійною наявністю необхідного запасу товарів, можливість купівлі як за готівку так і по безготівковому рахунку, через термінал банку, без оплати комісії за переказ коштів, яку ми беремо на себе. Також є можливість придбати меблі на виплату за вигідними умовами.

 

desc-sec2 desc-sec3 desc-sec4
здійснюй мрії
з нами!

Безкоштовне 3D моделювання вашого вибору!

Менеджери з задоволенням запропонують Вам підібрати оптимальний варіант меблів, з відповідною ціною, консультанти безкоштовно змоделюють кухню в 3D моделі, що дасть змогу Вам візуально побачити розміщення, а також кольорову гамму вибраної вами кухні, і підберуть оптимальний варіант як самої кухні так і фурнітури до неї.

Ще однією вагомою перевагою купівлі в наших магазинах є, безкоштовна доставка (+/- 50 км) в межах Сторожинецького району, а також по місту Чернівці.